ÜYELİK ŞARTLARI

Üye olmak için lütfen aşağıdaki formu eksiksiz olarak doldurunuz.  VATANDAŞLIK BİLGİLERİ


  AİLE BİREYLERİ

  ACİL DURUMLARDA ARANACAKLAR

   

  Türkiye Havayolu Pilotları Derneği Yönetim Kurulu Başkanlığı’na,

   

  Aydınlatma Metni’ni okudum ve kişisel verilerimin işlenmesi süreci hakkında bilgilendirildim.
   
  OKUDUM KABUL ETTİM

   

  Formda bildirmiş olduğum; acil durumlarda aranacak kişilere, eş ve/veya çocuğuma ait kişisel verileri işbu formda paylaşmadan önce Aydınlatma Metni’ni okutarak onları da bilgilendirdiğimi, kişisel verilerinin işbu formda paylaşılmasına, işlenmesine ve Talpa’nın uygun göreceği yurtiçi veya yurtdışındaki 3. Kişiler, çözüm ortakları ile paylaşılmasına ilişkin olarak açık rızalarını aldığımı kabul ve beyan ederim.
   
  OKUDUM KABUL ETTİM

   

  Dernek Tüzüğünü okudum. Tüzükte yer alan şart ve kuralları kabul ediyorum. İşbu formu doldururken verilen bilgilerin doğruluğu ve güncelliği benim sorumluluğumdadır. Bu kapsamda; yukarıda verdiğim tüm bilgiler doğru olup Dernek üyeliğine kabul edilmem için gerekli işlemlerin yapılmasını, üyelik başvurum ile ilgili sonucun tarafıma elektronik posta yolu ile yazılı olarak gönderilmesini talep ederim .
   
  OKUDUM KABUL ETTİM

   

  ÜYE AİDATININ ÖDEME BİLGİLERİ

  KREDİ KARTI ÖDEME BİLGİLERİ

  Yukarıda verdiğim tüm bilgilerin doğru olduğunu bu bilgilerimde değişiklik olduğu takdirde derhal TALPA’ya bizzat başvurarak ve mail ile yazılı biçimde bildirimde bulunacağımı, ödeyeceğim aylık 125 TL üyelik aidatımın;

  İmzaladığım Otomatik Ödeme Talimatına istinaden yukarıda detayları verilen Banka hesabımdan (Yukarıda verilen Kredi Kartımdan) karşılanacağını,

  Hesap bakiyemin (kredi kartı limitimin) her zaman üyelik aidatımı karşılamaya müsait olacağını,

  Banka hesabımın herhangi bir nedenle kullanılamaz hale gelmesi, haciz konulması, kapatılması vb (Kredi Kartımın kullanılamaz hale gelmesi, çalınması, iptal edilmesi, son kullanma tarihinin geçmesi vb) hallerinde, Üyelik aidatımı başka bir kredi kartımı vererek veya TALPA’nın banka hesabına en geç her ayın 8. Günü EFT/havale yöntemi ile ödeyeceğimi,

  Aidatlarımın tahsil edilip edilmediğini banka ekstresinden (kredi Kartı ekstresinden) düzenli olarak kontrol edeceğimi,

  Ödenmemiş aidat borçlarımla ilgili olarak bir bildirim veya ihtarnameye gerek olmaksızın işbu belgeye istinaden tarafıma rücu edileceğini kabul, beyan ve taahhüt ederim.
   
  OKUDUM KABUL ETTİM

   

  AÇIK RIZA BEYAN METNİ

  Aşağıda yer alan metni okuyup anladıysanız lütfen metinlerin yanında yer alan kutucuğu işaretleyeniz.

   

  Dernek üyeliğimin gerçekleştirilmesi, ihtiyaç halinde Dernek içi yardımlaşmanın sağlanabilmesi için kan grubu bilgimin toplanıp işlenmesine ve saklanmasına onay veriyorum.
   
  OKUDUM KABUL ETTİM

   

  TALPA ile paylaştığım acil durumlarda aranacak kişi/yakın bilgisi(leri)ne ilişkin ilgili kişiye/yakınıma gerekli bilgilendirmeyi yaptığımı ve tüm sorumluluğunda bana ait olduğunu taahhüt ederim.
   
  OKUDUM KABUL ETTİM

   

  TALPA’nın, Turkcell ile birlikte yönettiği kurumsal hat projesinde, söz konusu projeden faydalanabilmem için T.C. Kimlik kartımın fotoğrafının çekilmesine ve ilgili formda yer alan bilgilerimin Turkcell ile paylaşılmasına açık rızam bulunmaktadır.
   
  OKUDUM KABUL ETTİM

   

  EVRAĞIN EN ALT KISMINDA GÖZÜKECEK BİLGİLER

  BAŞVURU FORMU EKLERİ


  RESİMLERİ YÜKSEK ÇÖZÜNÜRLÜKTE GÖNDERMENİZİ RİCA EDERİZ

  Değerli Üyemiz,

  Dernek ofisimiz bayram tatili sebebiyle kapalı olacaktır. Bu tarihlerde günlük işlemlerle ilgili destek verilmeyecektir. Uçuş ile ilgili acil durumlar için acil hattımız faal olacaktır.

  Saygılarımızla,

  TALPA