Kurumsala geçiş için üç belgeyi tarafımıza ulaştırmanız gerekmektedir. Devri Beyan Formu ve Sözleşmenin güncel halleri Turkcell Üyelik Formu sayfamızda yüklüdür.

  • Devir Beyan Formu (Hat kimin üzerine ise o kişinin ıslak imzası ile doldurulur)
  • Hat/hatların üzerine olana kişi/lerin nüfus cüzdanlarının ön ve arkasının renkli fotoğrafı
  • Sözleşme (TALPA Üyesi Kaptanımızın ıslak imzası ile doldurulur)

Başvuru için TALPA’ya gelmeniz durumunda gerekli formları geldiğiniz size biz iletiyoruz. TALPA hafta içi hergün 09:30 – 17:00 arası açıktır.

TALPA’ya gelememeniz durumunda Ekteki formları ve nüfus cüzdanınızın ön ve arkasının fotoğrafını ayrı ayrı 505 795 55 55 no’lu telefona WhatsApp mesajı olarak atmanızı rica ederiz. Her üye kendisi dahil 3 kişi (birinci derece aile yakınları) için kampanyadan faydalanabilir.

Başvuru öncesi dikkat edilecek hususlar;

  • Turkcell Kullanıcısı değilseniz öncelikle Turkcell Bireysel bir pakete (faturalı ve taahütsüz bir paket) geçmeniz gerekmektedir. Biz hattınızı kurumsala hattınız ancak Turkcell’den sinyal alıyorsa geçirebiliriz.
  • Kurumsala geçiş için hattınıza tanımlı aboneliklerin ve kampanyaların (bekleyen mobil imza aboneliği, cihaz kampanyaları, tek fatura aboneliği, fizy aboneliği vb.) iptal edilmesi gerekmektedir. Başvuru evraklarını gönderdikten sonra 532’yi arayıp hattınıza tanımlı abonelik ve kampanyaları iptal edebilirsiniz. Turkcell eğer hatta tanımlı abonelik ya da kampanya kalmışsa/bulunuyosa bunu iptal talebi ile geçiş öncesi bildirmektedir.
  • Telefonunuz 1 Haziran 2019 sonrası yurt dışından alındı ise; telefon kimim üzerine kayıt edilmişse hattı bu kişinin kimlik bilgileri ile takip etmemiz gerekmektedir. Yurt dışından alınan telefon üyemizden farklı birinin üstüne kayıtlı ise bu bilgiyi kurumsala geçiş sırasında ya da yurtdışından alınan telefonun kaydı sonrasında bu bilgiyi tarafımıza bildirmenizi rica ederiz.

Not: TALPA Turkcell Kurumsal Paketler ile ilgili sıkça sorulan soruların cevaplarını bu linkten ulaşabilirsiniz.