YENİ BİR BAŞLANGIÇ İÇİN TEŞEKKÜRLER…

Değerli Meslektaşlarımız, Havacılık Sektörünün Değerli Üyeleri,
Türkiye Havayolu Pilotları Derneği TALPA’ nın 11nci olağan Genel Kurulu 25 Aralık 2018 günü icra edilmiştir. İcra edilen bu genel kurul, TALPA tarihinde en yüksek katılımın olduğu bir seçim olarak kayıtlarda yerini almıştır. İnancımız odur ki bundan sonraki yapılacak Genel Kurullarda da yeni rekorlar kırılmaya, Üyelerimizin Derneğimize sahip çıkarak irade ortaya koyma konusundaki istekleri artmaya devam edecektir. Ortaya çıkan bu tabloda Gücümüz Birliğimiz olarak payımızın olduğuna inanıyoruz.
11nci Genel Kurul sonuçlarının iyi okunması gerektiğini değerlendirmekteyiz. Biz Gücümüz Birliğimiz olarak bu seçime olan katılımın ve ortaya çıkan oy dağılımının bize verdiği görevin anlamının ve bize yüklediği sorumluluğun tamamen farkındayız.
Biz bu farkındalıkla;
TALPA’nın hem üyelerimize hem de camiamızdaki tüm meslektaşlarımıza kapıları her zaman açık, herkesi kucaklayan, şeffaf ve samimi bir anlayışla görev yapacağız.
Havacılıkla ilgili tüm kurumlarla doğrudan, etkin, samimi ve yapıcı ilişkiler kuracak ve güçlü bir şekilde  devam ettireceğiz.
Uçuş operasyonlarının emniyet ve güven içerisinde yapılmasına katkıda bulunacak projelerimizi gerçekleştirmeye başlayacağız.
Pilotluk mesleğinin kutsallığının gerektirdiği saygınlığı kazandıracak tavır ve duruş sergileyeceğiz.
TALPA Üyesi olmaktan gurur duymamızı sağlayacak projeleri birer birer hayata geçireceğiz.
Bizleri bu göreve layık gören üyelerimize teşekkür ediyoruz. Her biri ayrı bir değer olan camiamızın üyelerinin desteği ve katılımı ile büyük proje ve eserlere imza atacağımıza inanıyoruz.
Bu vesile ile tüm camiamızın değerli mensuplarına sağlık, huzur ve mutluluk dolu bir yeni yıl diliyoruz.
Saygılarımızla
TALPA