TALPA’mız 65 Yaşında

Değerli Üyemiz,
Türkiye Havayolu Pilotları Derneği TALPA’mız 65 yaşında. 1958 yılında kuruluşundan bugüne kadar Türk Sivil Havacılığının belkemiği olan meslektaşlarımızın sesi olmayı sürdüren derneğimiz, aynı zamanda ülkemizin en eski sivil toplum kuruluşlarından biri olmanın da haklı gururunu yaşıyor. Bu gurur kuruluşundan bugüne kadar emeği geçen ve üyelikleriyle güç katan tüm meslektaşlarımızındır.
Başta Derneğimizi kuran meslek büyüklerimiz olmak üzere, bugünlere ulaşmasında emeği geçen tüm üyelerimize şükranlarımızı sunuyor, ebediyete intikal etmiş olanları rahmetle anıyoruz.
TALPA yönetimi yaklaşık 1 yıl önce aldığımız TALPA bayrağını daha da yükseltmek, yapılanların üzerine bir tuğla daha koymak için var gücümüzle çalışmaya devam ediyoruz. Mutlulukla paylaşmak isteriz ki meslektaşlarımızın yönetimimiz süresinde derneğimize göstermiş oldukları teveccüh ve ilgi her geçen gün artmakta, dolayısıyla TALPA havacılık sektörümüz içerisindeki saygın yerini her geçen gün daha da sağlamlaştırarak, pilotluk mesleği ile ilgili tek meslek çatısı olduğunu açık bir şekilde göstermektedir.
Nice yıldönümlerinde birlik ve bir arada olmak dileklerimizle,

TALPA Yönetim Kurulu