TAV OTOPARK GÜNCELLEMESİ YAPMAMIŞ OLAN ABONELERİMİZ İÇİN GEÇERLİDİR..

OTOPARK GÜNCELLEMESİ 23 TEMMUZ GÜNÜNE KADAR SADECE TALPA MERKEZİNDE DEVAM EDECEK..
 Değerli abonelerimiz,
TAV Otopark İşletmelerinin talebi üzerine 13.06.2014 tarihinde Dış Hatlar Ekip Tahsis katındaki Pilot İrtibat Odası ve TALPA Dernek Merkezinde (Şenlikköy Mah. Çatal sok. No:5 Florya) başlayan ve yaklaşık 1 aydır devam eden kapalı otopark aboneliği bigi güncelleme çalışmaları 11 Temmuz  Cuma günü saat 18.00’de bitecektir.
Bu tarihe kadar bilgilerini güncellemeyen abonelerin mağduriyet yaşamaması için süre 23 Temmuz Çarşamba günü saat 18.00’ e kadar uzatılmakla beraber verilen ilave sürede sadece TALPA merkezinde güncelleme çalışmaları yapılacaktır.
23 Temmuz  tarihinden sonra yeni bir süre verilmeyecek olup bu  tarihe kadar bilgilerini güncellemeyen abonelerin kapalı otopark kartları TAV tarafından iptal edilecektir. Daha önceki duyurumuzda da ifade edildiği üzere, güncelleme yapılan dönemde rapor, geçici görev, eğitim ve benzeri nedenlerle kayıt masalarına başvuramayan abonelerimizin durumlarını talpa@talpa.org adresine bildirmeleri halinde işlemlerinin ileri bir tarihte yapılması mümkün olabilecektir.