TALPA Turkcell Kurumsal Üyelerine Özel Kampanya: % 50 İndirimli 299,99 TL’ye TV+ Premium 2 Yıllık Üyelik!

TALPA Turkcell Kurumsal hat kullanan üyelerimiz, liste fiyatı Aylık 24,99 TL olan ve IOS 10 & Android 5.0 ve üzeri tüm telefonlar ve tabletler, yeni nesil Apple & Android işletim sistemi olan televizyonlar (Akıllı TV), Chrome, Firebox, Edge ve Opera tarayıcılı bilgisayarlar üzerinden kullanabilecekleri TV+Premium Paket Üyeliğinden, %50 indirim oranı ile faydalanabilirler. 2 yıllık üyelik bedeli (12,5 TL*24= 299,99 TL) kredi kartından tek seferde tahsil edilecektir. Her kurumsal Turkcell hattı için bir lisans kaydı yapılacaktır.

Size özel TV+ Premium Kampanyasına üyelik için aşağıdaki Talep Formunu 30 Mayıs 2022 12:00 tarihine kadar doldurmanızı rica ederiz.

TV+ üyeliğiniz 30 Mayıs’dan sonra Talep Formunda bulunan telefon numaranıza maksimum 48 saat içerisinde tanımlanacak ve aktivasyon bilgisi numaranıza SMS olarak ulaşacaktır. SMS ulaştıktan sonra TV+ web sitesinin hızlı giriş butonundan telefon numaranızı girerek kullanımınıza başlayabilirsiniz.

TV+ Premium Paket’in içeriğine aşağıdaki linklerden ulaşabilirsiniz. Bu linkler bilgi amaçlı olup linklerden ulaşabileceğiniz “üye ol” ve “abone ol” butonlarından kampanya kaydı alınmamaktadır.

TV+ Premium Paket Detayı için

https://tvplus.com.tr/canli-tv

https://tvplus.com.tr/film

https://tvplus.com.tr/dizi

Son Başvuru Tarihi: 30.05.2022

KAMPANYA SONLANMIŞTIR