Değerli Otopark Abonemiz,

ISG Yönetiminden bildirilen yeni uygulama kapsamında, İSG otoparkını kullanan tüm havalimanı çalışanları ve abonelerin 01 Nisan 2024 tarihinden itibaren kapalı otopark yerine eski terminal tarafında hazırlanmış olan yeni açık otoparka aktarılacakları bildirilmiştir.

Tarafımıza gönderilen yazı ve önerilen kullanım krokisi ile İSG Yönetiminin bu yazısına verilen cevabi yazımız eklerde paylaşılmıştır.

Söz konusu uygulamanın TALPA ile olan anlaşma şartlarına uymaması sebebiyle gerekli itirazlar ve görüşmeler yapılmaktadır.

Konuyla ilgili mutabakat sağlanamaması durumunda iki seçenek üzerinden hareket edilmesi gerekecek olup; ya sözleşme tamamen iptal edilecek, ya da aylık 600 TL karşılığı önerilen otoparkın aboneliği devam ettirilecektir.

Bu bağlamda, görüşmelerde herhangi bir ilerleme kaydedilememesi ihtimaline karşı mağduriyet yaşanmaması için; önerilen açık  otoparkta aboneliğini devam ettirmek istemeyen üyelerimizin talpa@talpa.org mail adresine iptal başvurularını yapmalarını rica ederiz.

Saygılarımızla