TALPA Üyelerine Özel İndirimle SHGM onaylı Ticari Drone Pilot Lisansı

I- Line Havacılık ve Huma Academy olarak ‘İnsansız Hava Araçları Teknolojisi’ üzerine ticari çözümler üreten ve yakın zamanda ihtiyaç duyacağımız insan gücüne eğitim veren bir kurum olarak TALPA üyelerine özel eğitim gerçekleştirecek.

Kursiyerler eğitim sonrası Sivil Havacılık Genel  Müdürlüğü onaylı İHA Ticari Pilot Lisansının yanı sıra Katılım ve Temel Radyo Haberleşme belgesi alıyor.

Ticari Drone ehliyeti olarak da adlandırabileceğimiz bu lisans ile, SHGM sistemindeki pilot kaydı ile uçuş izinleri alabilir, ticari uçuş faaliyetlerinde bulunabilirsiniz. Ehliyet resmi makamlarca gecerlidir ve süresiz geçerliliği vardır. Ayrıca Türkiye’de bir ilk olan 160 sayfa Ticari Drone Pilot Lisansı Eğitim Kitabımiz kursiyerlerimize hediye!

Eğitimlerimizin temel amacı, tüm katılımcılara “drone”ların  ticari faaliyetlerde kullanımını öğretmek. Eğitimden  çıktıkları an değerlendirmeye başlayacakları bilgiler ile  donatmak. Amacımız “drone pilotu” değil, “drone” ile  katma değer üreten insan kaynağı yetiştirmek ve SHGM gerekliliklerini sağlayarak lisanslı bir “Ticari Drone Pilotu” yetiştirmek. Bu yüzden  eğitimlerimize katılanlarla “drone”un nerelerde verimli olduğunu paylaşıyor, iş hayatlarında ve kariyerlerinde  nasıl kullanacaklarına dikkat çekiyoruz.

Eğitim Programımız:
Toplam eğitim süremiz 4 gün olarak planlanmaktadır. Eğitim içeriğimiz;

Teorik Eğitimler: Uzman kadro tarafından oluşturulan Eğitim Referans Kitabı, özel sunumlar, İHA teknolojisine dair tüm bilgiler ve Ticari kullanımına ilişkin veriler.

Simülasyon Eğitimleri: Kursiyerler, simülasyon kavramı ile birlikte usta bir drone pilotu olma yolunda antrenman tekniklerini inceleyerek, ilk uçuş deneyimlerini simülatör ile gerçekleştirirler.

Pratik Eğitimler: Kursiyerler, uzman hocalar eşliğinde gerçek drone uçuşları gerçekleştirirler.

Detaylı bilgi   0 533 973 48 62  ve bcaliskan@humatr.com üzerinden alabilirsiniz.

I-Line Havacılık & Huma Academy Eğitim Tanıtım Kiti’ne tıklayarak ulaşabilirsiniz.