24 Haziran TALPA Sağlık Webinarı

Değerli Üyemiz,

24 Haziran 2020 günü saat 20.00-22.30 arasında, Covid-19 Sağlıklı Havayolu Koridoru Konsepti ve Havacılık Sağlık Muayeneleri konularında TALPA ev sahipliğinde bir webinar planlanmıştır. Webinar canlı olarak Zoom uygulaması üzerinden 100 katılımcı ile sınırlı olarak gerçekleşecektir. Webinar konukları SHGM Sağlık Birimi Sorumlusu Medikal Asesör Pilot Dr. Kadir EREN, TALPA Başkanı Kpt. Plt. H. Murat ERSOY, TALPA Sağlık Danışmanı Dr. Erman BÜYÜKGÖK, TALPA YK Üyesi Kpt.Plt. Ertuğrul SEVİMLİ olup, TALPA Genel Sekreteri Kpt. Plt. Okan ÜREKSOY’un moderatörlüğünde yürütülecektir.

Katılım için aşağıdaki link yoluyla kayıt olunması gerekmektedir. Katılımı alınan üyelerimize doğrulama emaili ve katılım kayıt numarası ve şifre otomatik olarak gönderilecektir. Katılım sağlayabilen üyelerimiz sorularını webinar süresince Zoom uygulamasının Chat veya Soru/Cevap kısmına yazarak iletebilecekler ve konuklar tarafından cevaplanmasını canlı olarak takip edebileceklerdir
.
Webinar Kayıt Linki:
https://us02web.zoom.us/webinar/register/WN_-WwnaXCOTU20qpcQ7fg19w

Ayrıca tüm üyelerimiz şu andan itibaren Webinar saatine kadar konular kapsamında yöneltmek istedikleri soruları ve/veya karşılaştıkları sorunları aşağıdaki linkten ulaşabilecekleri TALPA Forumun 24 HAZİRAN TALPA SAĞLIK WEBİNARINDA SORULMASINI İSTEDİKLERİNİZ konu başlığı altına da yazarak Webinar’da gündeme getirilmek üzere derneğe ulaşmasını sağlayabileceklerdir. Webinar başlangıcında buradan derlenen sorular konuklara Moderatör tarafından yöneltilecektir.

Forum linki:
https://www.talpaforum.com/forum/baslik/24-haziran-talpa-saglik-webinarinda-sorulmasini-istedikleriniz/

Saygılarımızla,

TALPA