22 Ocak 2016 Dinamik, Güçlü Bir Talpa Zamanıdır…

 In Basın Bildirisi, Genel

22 Ocak 2016
Dinamik, güçlü bir TALPA zamanıdır…
Değerli meslektaşlarımız,
TALPA Genel Kurulu sonuçlandı. 2 bin 154 üyemizin 585’i Genel Kurulumuza katıldı. Genel Kurula gelerek, söz alarak, oy kullanarak, eleştiri ve önerileriyle katkıda bulunan; uçuş programları sebebiyle Genel Kurula katılamayan ama, gönlü bizimle olan tüm meslektaşlarımıza gönülden teşekkürü borç biliyoruz.
TALPA’yı Genel Kurula başarıyla taşıyan Gürcan Mantı kaptan ve ekibine, Genel Kurul’un yönetilmesinde özverili çabalarıyla Divan Kurulu’na, centilmence yarışmamıza olanak veren İlyas Karagülle kaptanımıza ayrı ayrı teşekkür ediyoruz.
Sivil havacılık haber sitelerinin değerli yayın yönetmenlerinin Genel Kurul sürecinde ve Genel Kurul sürerken bizzat gelerek, yayınlarıyla kamuoyunu bilgilendirmiş oldukları için teşekkür ederiz.
Genel Kurulumuza katılarak bizleri onurlandıran kardeş derneklerimizin yöneticilerine, misafirlerimize de ayrıca teşekkür ederiz.
Yoğun bir iş temposuyla emek harcayan TALPA çalışanları da övgüyü ve teşekkürü hakettiler.
Değerli TALPA üyeleri, Pilot camiasının mümtaz neferleri, Bu Genel Kurulun tek kazananı, TALPA olmuştur, pilotluk sevdası olmuştur.
TALPA’yı daha ileriye taşımak için el ele vermenin zamanıdır. Önümüzde yapmamız gereken çok iş var. Her üyenin önerisine, emeğine ve katkısına ihtiyacımız var.
TALPA’yı büyütmek üzere her üyemiz, kendini bir yönetim kurulu üyesiymiş gibi hissetmelidir. Üye olmayan bir meslektaşımız kalmamak üzere, pilotlarımızı derneğimize kazanmak için yeni yönetim kuruluna yardımcı olmaları ilk dileğimizdir. Hedefimiz üye sayımızı katlayarak arttırmak, tüm camiaya ulaşmak ve onların hizmetinde olmaktır.
İşimizin kolay olmadığının bilinciyle hepinize ekibim ve şahsım adına saygılarımı sunuyorum. Önerilerinizi ve dayanışmanızı bekliyorum.
Bütün camiayı temsil edecek, geçmiş deneyimlerden öğrenerek, gençliğin dinamizmini birleştirecek bir faaliyet planıyla başarılı olacağımıza inanıyorum.
Bu davet bizim…
Hepimize kolay gelsin.
Emniyetli uçuşlar…
 
TALPA
YÖNETİM KURULU BAŞKANI
Kpt. Plt. Mehmet Ayhan GÜNAL